ZigZag88 (zorjan88) wrote,
ZigZag88
zorjan88

ЯКЩО НЕ ТРАПИТЬСЯ ЯКОГОСЬ БОЖОГО ДИВА – ВІД УКРАЇНИ МОЖЕ ЛИШИТИСЯ ЛИШЕ НАЗВА

Те, що сьогодні відбувається з Україною – це наслідки багаторічної побудови олігархічної моделі країни.

Суть її в кількох рисах:

– Відсутність національної української культурної еліти внаслідок блокування у ЗМІ національної культури і активне поширення глобалістських трендів з орієнтацією на “ринкову культуру”.

– Повна відсутність спектру повноцінних політичних партій і рухів – від праволіберальних до ліворадикальних внаслідок орієнтації на вождистський тип цих політичних структур і активну присутність в цих структурах інтернаціонального елементу, інтереси якого лобіюються і координуються на міжпартійному і глобальному рівнях.

– Повна відсутність сильного і координованого національногомедіапростору внаслідок слабкості української держави, нерозуміння президентами країни важливості інформаційних стратегій і тотальне компрадорство на всіх політичних рівнях, що знищує національні інтереси країни.

– Повне нівелювання за допомогою підконтрольних ЗМІ моральних, етичних, естетичних, політичних ідеалів у народу України внаслідок тонкої цілеспрямованої, маніпулятивної політики, спрямованої на поголовну деградацію українського народу. Деградація ця виражається у повній залежності від інформації, яка поширюється, відсутності критичного сприйняття, тотальна інформаційна безграмотність, орієнтація на розважальний тип продукту (видовищ, замість хліба!). Тотальна орієнтація на глобалістичні квазіідеали і квазіособистості, якими заселений наш медіапростір.

Всі ці фактори говорять про те, що за наявності цих та багатьох інших внутрішніх і зовнішніх чинників Україна зі своїм надто високим рівнем толерантності і надто низьким рівнем самосвідомості стоїть на межі свого зникнення як національної держави, де основним джерелом влади є український народ.

Народу, як виявилось, уже практично немає…

Якщо не трапиться якогось Божого Дива – від України може лишитися лише назва.

Це в кращому випадку.

Боже, як би я хотів помилитися!

Анатолій Матвійчук

http://www.stryi.net.ua/yakshho-ne-trapytsya-yakogos-bozhogo-dyva-vid-ukrayiny-mozhe-lyshytysya-lyshe-nazva/?fbclid=IwAR0_NXoHlSSRpMheZeUOofmZ78bXGhW9ZAcSU_ITYG-8rgK2y8FOlpOwRHA

Tags: Аналітика, Політика
Subscribe

 • Про "перемогу".

  "Велика перемога" як виправдання – це виправдання всього сталінізму. Якщо ми залишаємося на позиції радянської концепції, це…

 • Для тих, хто говорить "какая разніца".

  П’ять історій про українських цивільних громадян, які загинули від нелюдської жорстокості «русского міра» АРТЕМ…

 • Тяжка, але необхідна стаття напередодні 9.05

  Нам тут навалюють, що ми нащадки нацистів і колабораціоністів? Ну-ну. Поглянемо детальніше. Архітектори ГУЛАГу: сталінські кати, чиї злочини…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments